درباره باتیس

شرکت رایان اندیشان باتیس با 15 سال تجربه و با بهره گیری از نیروهای خبره و سیاستگذاری پویا، در تمامی پروژه های انجام شده و یا در حال انجام، سعی کرده است خدمات ارزنده ای با هدف رضایتمندی آنها به مشتریان خود ارائه نماید. ویژگی شاخص این خدمات پشتیبانی نسبتا کامل از عملیات بخشی و فرا بخشی در شرکتها و موسسات خصوصی و دولتی است به گونه ای که می تواند طیف وسیعی از نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری یک سازمان مدرن را پوشش دهد. میزان انعطاف و اندازه پذیری این محصولات به گونه ای است که خریداران محصولات باتیس گستره وسیعی از کسب و کارهای کوچک تا سازمانهای بزرگ دولتی را شامل می شود.
منبع تمام فعاليت‌ها ‌مديريت اطلاعات است. اطلاعات جريان ‌حياتي فرآيند‌ برنامه‌ريزي است. امروزه اطلاعات به‌عنوان يكي از مهمترين ‌منابع قدرت در جهان مطرح مي‌باشد‌. مديران‌ بدون داشتن اطلاعات‌ كامل در مورد ‌يك موضوع قادر به تصميم‌گيري موثر نخواهند بود. ‌فناوري اطلاعات ‌در سال‌هاي‌ اخير به‌واسطه رشد گسترش روز افزون و بكارگيري ‌امكانات رايانه‌اي و انتقال داده‌ها و ايجاد ‌شبكه‌هاي جهان گستر مانند ‌اينترنت و خدمات متنوع، محيط‌هاي تبادل اطلاعات را به شدت دچار تغييركرده‌است.
خداوند متعال را شکرگزاريم ‌که اين‌ توفيق را به ما داده است تا در کنار‌ گروهی از کارشناسان و متخصصان گامي هر چند کوچک در مسير‌ رشد و توسعه فناوري اطلاعات و ارتباطات در کشور عزیزمان ‌برداريم‌.

رضایت نامه

گواهی خدمات ما

باتیس در یک نگاه

آماده کمک به انواع کسب و کار ها و پیدا کردن بهترین راه حل ...

15+سال تجربه
100+رضایت مشتری

نظرات مشتریان

آنچه مشتری های ما درباره ما گفته اند

مشتریان باتیس

فهرست تعدادی از شرکت‌ها، سازمان‌ها و مراکزی که این شرکت را بعنوان‌های مختلف از جمله مشاور، تامین‌کننده تجهیزات و مجری پروژهای خود انتخاب نموده‌اند بشرح موارد زیر می‌باشد: