طراحی و پیاده سازی VOIP

توضیحات

با تكامل شبكه‌های مخابراتی و حركت آنها بسوی شبكه‌های مبتنی برآی‌پی VOIP دانش مهندسی درطراحی سیستم تلفنی بیش ازپیش اهمیت یافته‌ است. نیاز به ارائه خدمات تخصصی در این زمینه باعث گردید که شرکت فرا رایان اندیشان باتیس با همت و توان مضاعف در این راه گام نهاده و در این راستا بتواند پروژه‌های متعددی را در ارگانها و نهادهای مختلف دولتی و خصوصی با موفقیت به انجام رساند.

شرکت باتیس هم اکنون توان تامین تجهیزات طراحی و پیاده سازی voip  را  با محصولات شرکت آوایا که از پیشرو های سیستم های یکپارچه صوت و تصویر و دیتا می باشد را دارا می باشد .

شرکت AVAYA طیف بسیار گسترده ای از محصولات تلفنی آنالوگ، IP  و دیجیتال دارد که برای انواع کاربردهای ارتباطات یکپارچه راه حل های حرفه ای ارائه می نماید.

 

علاوه بر محصولات سخت افزاری، این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان نرم افزای بسیار جالب برای استفاده با سانترال های خود می باشد. برای مثال نرم افزار مدیریت تماس ها برای منشی، یا نرم افزار گزارش دهی زیبا برای مدیران و یا نرم افزار های مخصوص برای مراکز تماس از نقاط قوت شرکت آوایا می باشد.

  شرکت باتیس در سال 1389 با هدف فعالیت در حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس گردید . و تلاش نمود با بهره گیری از نیروهای خبره و سیاستگذاری پویا، در تمامی پروژه های انجام شده و یا در حال انجام، خدمات ارزنده ای با هدف رضایتمندی آنها به مشتریان خود ارائه نماید. ویژگی شاخص این خدمات پشتیبانی نسبتا کامل از عملیات بخشی و فرا بخشی در شرکتها و موسسات خصوصی و دولتی است به گونه ای که می تواند طیف وسیعی از نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری یک سازمان مدرن را پوشش دهد.

  آدرس

  تهران، بلوار نلسون ماندلا، خیابان شهید بابک بهرامی، پلاک 7، طبقه پنجم، واحد 11

  تلفن تماس

  02188655730

  آدرس ایمیل

  mh@battis.ir

  سبد خرید